wrapper

اخبار کوتاه

اجاره ماشین عروس

با ما يك شب رويايي را تجربه كنيد
ضمن تبريك و شادباش خدمت شما عروس و داماد محترم اين موسسه افتخار اين را دارد كه  با ده سال سابقه درخشان در زمينه اجاره ماشین عروس با اتومبیل های مدرن در شب عروسى و بهترين شب زندگيتان در خدمت شما بوده و به عنوان عضو كوچك از خانواده گراميتان شما را همراهي كند و انواع اتومبيلهاي موجود در بازار ايران را با آسانترين شرايط خدمت شما تقديم مي دارد.

تمام اتومبيلهاي اين شركت متعلق به خود موسسه بوده و گل آرايي آن در گلفروشي خود موسسه انجام مي پذيرد و در صورت نياز و راحتي شما اتومبيل درخواستي شما صبح مراسم با تزيين كامل درب منزل تحويل داده خواهد شد و در صورت تزيين در گلفروشي انتخابي خود اين امكان را به شما مي دهيم كه اتومبيل تك را از طريق سايت و يا تلفني رزرو نماييد. تزيين در گلفروشي ما طبق آخرين متد ژورنال هاي روز دنيا با بيش از ٢٠٠٠ مدل هاي متنوع صورت مي گيرد.

توضیح راجب قیمت های کاذب برخی مراکز اجاره ماشین عروس

توضیح راجب قیمت های کاذب برخی مراکز اجاره ماشین عروس

متاسفانه برخی مراکز اجاره ماشین عروس با قیمت هایی کاذب و فریبنده سعی در گرفتن مشتری به هرقیمتی و دادن قیمت های غیرواقعی می نمایند که بر آن شدیم توضیحاتی در رابطه با نحوه کار این مراکز به آگاهی مشتریان محترم برسانیم.

1.این مراکز اجاره ماشین عروس با دادن قیمت هایی پایین و جبران کسری قیمت روی گل ماشین و یا دسته گل عروس و یا هزینه هایی مثل کارواش و راننده و .... کسری قیمت اتومبیل را جبران کرده و به ناچار از کیفیت گل کاسته و گلی که مثلا 100.000 تومان بوده را 300.000 تومان محاسبه کرده و 200.000 تومان باقیمانده را به شخصی که اتومبیل را دراختیار گذاشته پرداخت می کنند و اجاره گیرنده ماشین عروس به خیال خود اتومبیلی را که مثلا ساعتی 5000 تومان یا 10000 تومان کرایه کرده است در صورتی که با تماس به نزدیکترین مرکز کرایه آژانس متوجه شده که هزینه 1 ساعت اجاره اتومبیلی نظیر پراید ساعتی 7 تا 8 هزار تومان می باشد که 15 ساعت آن حدوداً 100 هزارتومان می باشد و چطور می شود اتومبیلی نظیر هیوندای سوناتا YF با قیمتی حداقل در پایین ترین مدل آن که 2011  می باشد 100 میلیون تومان بوده که 5 برابر اتومبیلی مثل پراید قیمت دارد با قیمت کاذبی مثل ساعتی 5 تا 10 هزار تومان قیمت داده می شود!!!!

البته شگرد دیگر این مراکز اجاره ماشین عروس به صورت های دیگر نیز دیده می شود که مثلا 10 ساعت اول ساعتی 10 هزارتومان و مابقیه ساعات 25 تا 30 هزارتومان که در ساعات اضافی , کسری آن جبران می شود که همانطور که مستحضر هستید تایم و ساعتی که برای یک مراسم ساده نیاز است حداقل 15 ساعت به عبارتی از 9 صبح که اتومبیل جهت گل آرایی در گلفروشی بوده و 1 تا 3ساعت بسته به مدل گل آرایی زمان برده و ساعت 10 تا 12 ظهر اتومبیل باید آماده فیلمبرداری شده باشد و تا 12 شب ادامه می یابد که 15 ساعت می شود که 10 ساعت اول از 9 صبح تا 7 شب بوده یعنی زمانی که حتی اتومبیل عروس در بعضی مواقع به تالار نیز نرسیده است!!! 

مشتریان گرامی به دوصورت می توانند قیمت های واقعی اجاره ماشین عروس را کسب کنند اول اینکه عنوان کنند فقط اتومبیل را خواسته و گل آرایی را خود انجام می دهند که متوجه بالا رفتن قیمت اتومبیل به 2 یا گاهی 3 برابر قیمت اعلام شده می شوند.

و راه دیگر اینکه بگویند برای گل آرایی 150 هزار تومان می خواهند هزینه کنند چون هزینه گل  آرایی پایین بوده در نتیجه کسری مبلغ اجاره اتومبیل تامین نگردیده و متوجه قیمت کاذب اتومبیل می شوند.

در اصل ذکر این موضوع مهم می باشد که شما هزینه ای که بابت گل آرایی پرداخت نموده اید هزینه بالایی بوده اما یک کار ضعیف و بی کیفیت را تحویل گرفته اید!! و در اصل بابت گل آرایی هزینه ای پرداخت نکرده اید و در اصل پول اتومبیل را غیرمستقیم پرداخت نموده اید.

 

درباره ما

اجاره انواع ماشین عروس با قیمت های مناسب توسط ما ارائه می شود. خدماتی که ما در کنار کارمان ارائه می دهیم شامل تزئین ماشین و دسته گل عروس خانم می شود.

همچنین می توانید با اجاره ماشین عروس، در تالار عروسی خود تخفیف بگیرید و از ما کیک شب عروسی خود را هدیه بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

آخرین اخبار

اجاره ماشین عروس

تزئین ماشین عروس

انواع و اقسام اتومبیل های روز دنیا

راحتترین و آسانترین شرایط اجاره اتومبیل