wrapper

اخبار کوتاه

اجاره ماشین عروس

با ما يك شب رويايي را تجربه كنيد
ضمن تبريك و شادباش خدمت شما عروس و داماد محترم اين موسسه افتخار اين را دارد كه  با ده سال سابقه درخشان در زمينه اجاره ماشین عروس با اتومبیل های مدرن در شب عروسى و بهترين شب زندگيتان در خدمت شما بوده و به عنوان عضو كوچك از خانواده گراميتان شما را همراهي كند و انواع اتومبيلهاي موجود در بازار ايران را با آسانترين شرايط خدمت شما تقديم مي دارد.

تمام اتومبيلهاي اين شركت متعلق به خود موسسه بوده و گل آرايي آن در گلفروشي خود موسسه انجام مي پذيرد و در صورت نياز و راحتي شما اتومبيل درخواستي شما صبح مراسم با تزيين كامل درب منزل تحويل داده خواهد شد و در صورت تزيين در گلفروشي انتخابي خود اين امكان را به شما مي دهيم كه اتومبيل تك را از طريق سايت و يا تلفني رزرو نماييد. تزيين در گلفروشي ما طبق آخرين متد ژورنال هاي روز دنيا با بيش از ٢٠٠٠ مدل هاي متنوع صورت مي گيرد.

عدم مسئولیت بدون راننده

توضیحات راجب افرادی که می خواهند اتومبیل را بدون راننده بگیرند اما اجاره ماشین عروس از مسئولیت آن اجاره ماشین عروس از اجاره اتومبیل خودداری می کنند اکثراتفاقاتی که در مراسم عروسی میافتد و تصادفات  بعد از مراسم عروسی و ماشین بازی آخر شب اتفاق افتاده و کام همه را تلخ می کند و متاسفانه عروس و داماد را اجاره ماشین عروس در شروع زندگی با مشکل مواجه می کند این موسسه با توجه به تجربه و سابقه ای که در اینگونه مراسم تجربه کرده است اجاره ماشین عروس با توجه به رانندگان زبده این شرکت اجاره ماشین عروس می تواند در تالار مدارک داماد را تحویل داده اجاره ماشین عروس و تالار تا درب منزل را با مسئولیت خود موسسه عهده دار شود. 

درباره ما

اجاره انواع ماشین عروس با قیمت های مناسب توسط ما ارائه می شود. خدماتی که ما در کنار کارمان ارائه می دهیم شامل تزئین ماشین و دسته گل عروس خانم می شود.

همچنین می توانید با اجاره ماشین عروس، در تالار عروسی خود تخفیف بگیرید و از ما کیک شب عروسی خود را هدیه بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

آخرین اخبار

اجاره ماشین عروس

تزئین ماشین عروس

انواع و اقسام اتومبیل های روز دنیا

راحتترین و آسانترین شرایط اجاره اتومبیل